KONST / Litografier / Litografi 8132064

nr 813 2064

John-Erik Franzén

(1942-2022), Sverige

Litografi, John-Erik Franzén (f. 1942), 65/100, signerad-78, motivets mått: 22x50

John-Erik Franzén, svensk målare och grafiker född 1942 i Stockholm., död 2022.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

500 kr

måndag 11 mars 2013
kl 20:39:22

John-Erik Franzén

Läs mer om John-Erik Franzén